Szkolenia on-line

Oferujemy szkolenia on-line dla określonych grup zawodowych:

Szkolenie okresowe bhp dla magazynierów 50 PLN/os.
Szkolenie okresowe bhp dla nauczycieli 50 PLN/os.
Szkolenie okresowe bhp dla pracodawców i kadry kierowniczej 120 PLN/os.
Szkolenie okresowe bhp dla pracowników administracyjno-biurowych 50 PLN/os.
Szkolenie okresowe bhp dla pracowników inżynieryjno-technicznych 120 PLN/os.

Zamawianie szkolenia
Aby zamówić szkolenie należy przesłać na adres biuro@labora.net.pl dane firmy potrzebne do wystawienia faktury oraz dane kontaktowe osoby która odpowiada za realizację szkoleń bhp w Państwa firmie (telefon, e-mail) oraz następujące dane uczestników (tabelka Word, Excel): Imię, Nazwisko, stanowisko, data urodzenia, miejsce urodzenia, ewentualnie hasło dostępu (zastrzegamy sobie możliwość zmiany hasła). Odpowiedź o rejestracji i dalsze instrukcje otrzymają państwo e-mailem.
Opis szkolenia
Szkolenie takie jest realizowane przez materiały szkoleniowe przygotowane do Państwa dyspozycji. Po zapoznaniu się z materiałami szkoleniowymi użytkownik może przystąpić do egzaminu testowego.
Przed przystąpieniem do wypełniania tego formularza proszę upewnić się że Państwa przeglądarka obsługuje JavaScript (99.9% przeglądarek ma JavaScript, może zaistnieć potrzeba włączenia), ponieważ strona może działać nie poprawnie bez tego komponentu. Zaleca się również nie korzystania z przycisku odśwież podczas przechodzenia kolejnych etapów tego formularza.

Strefa kursanta

Login:
Hasło:

1